Harmanda Gece

Büyük yıldızlar kaymıyor.

Büyükler sadece sönüyor, yok oluyorlar!

Yıldızlar gökyüzünde bir bir yerlerini alıyorlar.

Ve film başlıyor…

İdeal Akademi Yayınlarından okuyucuyla buluşan “Harmanda Gece” öykü kitabı edebiyat dünyasına farklı bir ses getireceğe benziyor.

Hassasiyetle seçilmiş kelimelerin, güçlü tasvirlerle kol kola girip sizi mest etmesine hazır olun.

Öyküler o kadar özlem duyulan geçmiş hayatın içerisinden ki…

Azıcık hafızanızı geçmişe doğru yolculuğa çıkmaya zorlasanız kuvvetle muhtemel ‘bu kitap benim geçmişimi’ yazmış diyebilirsiniz.

Hızlı ve dijital hayata bir mola verin ve “Harmanda Gece” öykü kitabını okuyun.

Her birinizin hayatının herhangi bir bölümünde şahitlik edeceğiniz türden anlam ve derinlik yüklü öykü kitabı bir geceliğine de olsa sizi “Harmanda Geceye” ‘ye çağırıyor.

Her yazar dünyaya farklı bir pencereden bakar. Olaylara bakış açısı onu diğer insanlardan farklı kılar.

Muhammed Kurtcephe bu öykü kitabı ile farklı bir bakış açısıyla değil hemen hepimizin geçmişe dönük bakışını “Harmanda Gece” öykü kitabında toplamayı başarmış. Öykü kitaplarının genelde ortak özelliği, içimizdeki denize akan ve ruhumuzu sarsan billur bir ırmak olmasıdır…

“Harmanda Gece” kitabını okuduğunuzda ortak özelliklerin ötesinde kendi geçmişinizi bulacaksınız.

Bu konuda hem Yazar Muhammed Kurtcephe hem de okuyucuya kitabı sunan İdeal Akademi Yayınları çok iddialı bir şekilde şunu söylüyorlar; “bu kitabı okuyup ta ‘benim geçmişim yazılmış’ demezseniz geçmişe ait hafızanızda silinmeler başlamıştır!”

“Öyle bir kitap okuyacaksınız ki hemen çocukluğunuza doğru bir tatil programı yapacaksınız” diye biz de eklemiş olalım ve sizi “Harmanda Gece” nin öpücük hazzının fanusunda kitapla baş başa bırakalım.

İdeal Akademi yayınlarından çıkan Harmanda Gece kitabını www.idealakademiyayinlari.com adresinden de inceleyebilirsiniz.

Sipariş için:

 

 

 

%d blogcu bunu beğendi: